Strzałka Wróc do kalendarium

Kurs radiologiczny „OCHRONA RADIOLOGICZNA PACJENTA”

17.09


| 10:00

Kiedy: 17 września

Gdzie: ,

Organizator: Komisja Kształcenia oraz Komisja Stomatologiczna Dolnośląskiej Rady Lekarskiej wraz z firmą Pozytron Radiologia Medyczna

Punkty edukacyjne: 7

https://www.pozytron.pl/lista-szkolen/5-ochrona-radiologiczna-pacjenta

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób wykonujących badania i zabiegi lecznicze z wykorzystaniem promieniowania jonizującego LST, LR, LMN, LRZ, LIX, FT, PMN, LRT.

Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 marca 2020 r. Ramowy program szkolenia w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta określa załącznik nr 1 do w/w rozporządzenia.

Koszt szkolenia dla członków DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ: materiały szkoleniowe + repetytorium* + koszt egzaminu = 390 zł
DRL członkom DIL pokrywa koszt w wysokości 140 zł, natomiast członek DIL opłaca indywidualnie koszt w wysokości 250 zł

Faktura za uczestnictwo w szkoleniu i egzaminie zostanie wystawiona po odbytym szkoleniu i przesłana na adres e-mail.

Koszt szkolenia dla osób nie będących członkami DIL: 350 zł mat. szkoleniowe + repetytorium*+140 zł koszt egzaminu = 490 zł *(w dniu szkolenia i egzaminu odbędą się 2 godzinne warsztaty podsumowujące)

Szkolenie online ma formę Webinaru przygotowującego do egzaminu online. Szkolenie zakończone jest Egzaminem wewnętrznym online.

Szkolenie jest prowadzone drogą internetową w formie szkolenia na odległość, zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 marca 2020 r. w sprawie szkoleń z dziedziny ochrony radiologicznej pacjenta (Dz.U.2020 poz.390). Zgodnie z art. 33n ust. 8 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe, osoby egzaminujące posiadają wyższe wykształcenie, wiedzę i doświadczenie zawodowe, zgodne z zakresem prowadzonych szkoleń, w szczególności w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta, jak również stosuje jednolity system organizacji szkolenia i egzaminu.

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie i uzyska 7 punktów edukacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. Po zdanym egzaminie uczestnicy otrzymają Certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu równoważne z przyznaniem 20 punktów szkoleniowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 marca 2020 r.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie oraz certyfikat drogą kurierską.

Dla członków Dolnośląskiej Izby Lekarskiej ilość miejsc dofinansowanych przez DRL wynosi 100.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Dział szkoleń:
tel.: + 48 505 440 173 lub +48 502 268 684
e-mail: szkolenia@pozytron.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?